Vyhledávání

Produkty

Tónovací systém MULTICOLOR 2001

UP-Grund

Univerzální pigmentový penetrační nátěr, pro úpravu podkladu, pod akrylátové a silikonové interiérové a fasádní barvy. Používá se před aplikací disperzních nátěrových hmot vinylacetátových, akrylátových i silikonových, tmelů, tenkovrstvých akrylátových a silikonových omítek u zateplovacích systémů včetně mozaik.
MultiColor
UP-Grund

Hetline LF

Vysoce bílá, matná, rychleschnoucí disperzní barva, vysoce paropropustná, odolná vůči otěru za sucha, vhodná k nátěrům omítek sanačních systémů. Dodává se v základním bílém provedení a v tónovacích bázích A, B, C pro tónovací automaty.
MultiColor
Hetline LF

Junior

Bíla, matná, disperzní malířska barva k okamžitému použití do vnitřních prostor, odolná vůči otěru za sucha, vysoce paropropustná, rychleschnoucí, vhodná pro univerzální použití v interiérech.
MultiColor
Junior

Hetline FORTE

Bílá nebo tónovaná, matná, hrubozrnná, disperzní barva štukového vzhledu, paropropustná, odolná vůči otěru za sucha. Určená k nátěrům sádrokartonových desek.
MultiColor
Hetline FORTE

Brillant 100

Natónovaná, matná, paropropustná, rychleschnoucí interiérová disperzní barva, vysoce odolná vůči otěru za mokra, doporučovaná při zvýšených požadavcích na vysokou odolnost nátěru (např. jídelny, koupelny, kuchyně, dětské pokoje, prostory škol a zdravotnických zařízení). Splňuje podmínky stanovené normou DIN 53778- S. Dodává se v tónovacích bázích A, B, C určených pro tónování na tónovacích strojích.
MultiColor
Brillant 100

Fasadin

Bílá nebo tónovaná, jemnozrnná matná vysoce paropropustná rychleschnoucí akrylátová fasádní barva, plně omyvatelná, s vysokou odolností a kryvostí.
MultiColor
Fasadin

Fasadin FORTE

Bílá nebo tónovaná, hrubozrnná matná vysoce paropropustná rychleschnoucí akrylátová fasádní barva, plně omyvatelná, s vysokou odolností a kryvostí, používaná k sjednocení zrnitosti podkladu.
MultiColor
Fasadin FORTE

Mikral-silikon

Bílá nebo tónovaná, jemná matná vysoce paropropustná rychleschnoucí silikonová fasádní barva s vysokou krycí schopností, vodoodpudivostí a nízkou špinivostí, doporučená pro Airless stříkací techniku, vhodná pro přetírání starých fasádních nátěrů. Dodává se v základním bílém provedení a v tónovacích bázích A, B, C pro tónovací automaty.
MultiColor
 Mikral-silikon

Mikral 100

Tónovaná, matná, jemná akrylátová fásádní barva s dlouhodobou životností, velmi odolná proti alkáliím, kyselým dešťům a průmyslovým exhalacím, vysoce paropropustná, omyvatelná, doporučovaná pro nátěry omítek zateplovacích systémů, upravená pro Airless stříkací techniku. Dodává se v základním bílém provedení a v tónovacích bázích A, B, C pro tónovací automaty.
MultiColor
Mikral 100

AHO

Akrylátová hlazená tenkovrstvá omítka zrnitosti 1; 1,5; 2; 3 mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET.
MultiColor
AHO 1,0

ARO

Akrylátová rýhovaná tenkovrstvá omítka zrnitosti 1,5; 2; 3 mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET.
MultiColor
ARO 1,5

SHO

Silikonová hlazená tenkovrstvá omítka zrnitosti 1; 1,5; 2; 3 mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET.
MultiColor
SHO 1,0

SRO

Silikonová rýhovaná tenkovrstvá omítka zrnitosti 1,5; 2; 3 mm. Je určena pro konečnou povrchovou úpravu, zejména zateplovacích systémů a je součástí fasádního kontaktního zateplovacího systému HET.
MultiColor
SRO 1,5

Více informací naleznete na stránkách výrobce:
www.het.cz