Vyhledávání

Produkty

O nás

Společnost Mlénský, s.r.o. je rodinná společnost, která na našem trhu působí od ledna roku 1990, a to v oblasti prodeje stavebnin a stavební činnosti.

Staňte se součástí týmu!

V průběhu roku 1990 se stala prvním dovozcem a prodejcem sádrokartonů, příslušenství k nim, včetně stavební chemie od společnosti Knauf Wien GmbH. Tato společnost dnes patří mezi nejvýznamnější prodejce v oblasti výroby, prodeje sádrokartonových stavebních systémů a materiálů v České republice.

Postupným rozvojem firmy jsme dosáhli pokrytí všech požadavků našich zákazníků v oblasti stavebních materiálů až po hobby zboží. Průřez sortimentem naleznete na http://www.mlensky.cz.

Nejprve byl náš prodej provozován v prostorách podnikové prodejny na ulici Rumiště a velkosklad byl v Brně Chrlicích. Později byl velkosklad na ulici Olomoucké v Brně. V červnu 2003 jsme otevřeli „Centrum pro suchou výstavbu“ v nově zbudovaném administrativně-skladovacím komplexu v Brně Slatině. V březnu 2005 došlo k rozšíření prodejních a skladových ploch o cca 1.500 m2 . Prodejní plocha dnes dosahuje více než 400 m2 a využíváme skladové prostory, které mají 4000 m2. S rozšířením prodejních prostor došlo i ke změně našeho podnázvu na „Ráj pro Váš byt, dům i zahradu“. Fotky naší prodejny si můžete prohlédnout zde: část I, část II. a část III.

Naše společnost je pravidelně ročně auditovaná v oblasti kvality svých činností a je držitelem certifikátu ISO 9001:2009. Ke všem námi nabízeným produktům máme certifikáty dle platných ČSN. K největší spokojeností zákazníka poskytujeme dopravu zboží na určené místo, po Brně a okolí je zdarma.

Dále nabízíme našim klientům technické poradenství. V komplikovaných případech můžeme nabídnout konzultaci přímo za účasti specialistů z výrobních závodů. Realizujeme také stavby na „klíč“, a to od projektové dokumentace, přes stavbu, až po kolaudaci.

V průběhu roku pořádáme tzv. „Dny otevřených dveří“, kde Vás čekají akční ceny zboží, soutěže o zajímavé ceny a pro všechny nakupující občerstvení zdarma. Naše akce pro zákazníky můžete shlédnout zde.

Přijďte se sami přesvědčit o tom, že naše služby jsou na odborné výši. Rádi Vám zajistíme skutečný ráj pro váš byt, dům i zahradu.