Vyhledávání

Produkty

Komíny Schiedel


 

 

Komín ABSOLUT

Univerzální dvousložkový komínový systém s integrovanou tepelnou izolací. Komínová tvárnice je sendvičové konstrukce, keramická tenkostěnná profilovaná vložka délky 133 cm. Jde o univerzální komín pro všechna paliva a typy spotřebičů (otevřených i uzavřených) včetně kondenzačních. Mimořádně těsný komínový systém, vhodný i pro nízkoenergetické domy, pasivní domy a domy s řízeným větráním.
Komín UNI PLUS

Klasický třísložkový komínový systém se zadním odvětráním,  komínovou tvárnicí z lehkého betonu a keramickou vložkou délky 33 cm a tepelnou izolací z minerálně vláknitých rohoží. Univerzální komín pro všechna paliva.

Komín AVANT PRIMO

Speciální dvousložkový komínový systém pro připojení spotřebičů s teplotou spalin do 200°C. Komínová tvárnice je z lehčeného betonu, keramická tenkostěnná profilovaná vložka je délky 66 cm. Komín umožňuje připojení otevřených (typ B) i uzavřených (typ C) spotřebičů. Je použitelný i v přetlakovém provozu.

Komín MULTI

Společný komín pro připojení až 10 spotřebičů. Vzducho-spalinový komínový systém (LAS) pro současný přívod vzduchu a odvod spalin od uzavřených plynových spotřebičů (typ C). Komínová tvárnice je z lehčeného betonu, keramická tenkostěnná profilovaná vložka délky 66 cm. Napojovací díly pro připojení spotřebičů.

Individuální komín

Komín, který je sestaven s použitím dílů, které mohou pocházet od více výrobců. Odpovědnost za komín přebírá ten, kdo komín postavil, tedy dodavatel stavby nebo montáže.

V tomto smyslu musí tedy dodavatel provést kompletní zatřídění komínu podle platných technických norem (teplotní a tlaková třída, odolnost proti korozi, vzdálenost od hořlavých materiálů, požární odolnost a pod. - Podrobně ČSN EN 1443).

Více informací naleznete na stránkách výrobce:
www.schiedel.cz