Vyhledávání

Produkty

Hydroizolace

Koupelnová izolace

Lze ji použít jako pružnou membránu pod keramické obklady a dlažby, s citrusovou vůní. Je snadno zpracovatelná a namíchána v ideální konzistenci pro okamžité použití, je vysoce pružná, má výbornou přilnavost k většině porézních stavebních materiálů (sádrokarton, dřevotříska, apod.)
Spotřeba: 0,8–1 kg/m² při dvou vrstvách
Balení: 4, 8kg

Lepenka v kýblu

Dvousložková, trvale pružná hydroizolační hmota sestávající se ze suché složky na anorganické bázi a vodou ředitelné modifikované polymerní disperze. Použití pro bazény, jímky, sprchové kouty, balkony, studny, jako protiradonová zábrana
Vodou ředitelná, zdravotně nezávadná, snadno zpracovatelná
Spotřeba podle hrubosti povrchu 1,6–2,0 kg/m² při dvou vrstvách
Balení: 3kg + 1,1l, 7kg + 2,5l, 15kg + 5,4l, 25kg + 9l

Balkonový profil

Je zhotoven z lakovaného hliníkového plechu v různých barevných variantách, nebo z měděného plechu. Profil je tvarován tak, aby umožnil odvod vody mimo čelo balkónu a terasy. V horní části jsou umístěny kompenzační otvory pro omezení teplotní dilatace. Snadná montáž k podkladu pomocí SAMOLEPICÍHO TĚSNICÍHO PÁSU. Spojení jednotlivých dílů se provádí pomocí neutrálnÍho silikonu a BALKÓNOVÉ SPOJKY. Aplikace tenkovrstvých hydroizolací HASOFT na stavby, opravy a celkové rekonstrukce balkonů a teras. Přináší značné zrychlení práce a zvýšení kvality prováděného díla.

Těsnící systém

Prvky TĚSNICÍHO SYSTÉMU se používají k pružnému a trvalému utěsnění stykových a rohových spár, průchodů ve stěnách a podlahách, odpadů v bazénech, nádržích a sprchových koutech a pro napojení svislých a vodorovných ploch opatřených pružnou polymercementovou izolační stěrkou LEPENKA V KÝBLU. Prvky TĚSNICÍHO SYSTÉMU jsou určeny pro trvale vlhké prostředí jako jsou bazény, koupelny, myčky aut, potravinářské provozy, sprchy, kuchyně apod. Vhodným podkladem pro aplikaci může být beton, plně spárované zdivo, cementové omítky, pórobeton, sádrokartonové desky, cementové potěry a malty, potěry z litého asfaltu apod. Při vytváření hydroizolačních bariér je obzvlášť vhodným podkladem malta VODOTĚS.

Vodotěs

Jednosložková suchá maltová směs s obsahem krystalizační těsnicí přísady. Opravy poškozených balkonů, verand, jímek, studní, kde potřebujeme naráz provést opravu povrchu a zároveň hydroizolaci (při tl. 15 mm je zcela vodotěsný). Vodou ředitelný, zdravotně nezávadný, obsahuje rozptýlená PPR vlákna sloužící jako mikroarmatura, speciální přísada XYPEX proniká i do podkladu a činí jej vodotěsným.
Spotřeba 1,7–1,8 kg/m² na 1 mm tloušťky

Vysuš zeď

Vytvoření hydroizolační bariéry (clony) pomocí zmrazených válcových patron vodného roztoku silikonátu, které se vkládají do předem vyvrtaných otvorů ve vlhkém zdivu. Snadná aplikace, vhodné i pro smíšené zdivo (kámen+cihly).
Spotřeba dle tabulky níže

Více informací naleznetena stránkách výrobce www.hasoft.cz