Vyhledávání

Produkty

Čištění a ošetřování

 

Silikon-Entferner

Popis: Odstraňovač silikonu. Odstraňuje zbytky silikonu téměř ze všech podkladů např. dřeva, skla, smaltu, porcelánu, obkládaček, dlaždic, cotto, kamene. Vnitřní i venkovní použití.
Spotřeba: cca 100 ml/1 m2
Balení: 250ml

 

Bodenglanz

Popis: Leštěnka na podlahy. Prostředek pro ochranu a ošetření všech nasákavých plastových podlahových krytin a podlah z kamene, neglazovaných dlaždic a obkladaček. Zanechává sametově leský ochranný film. Vnitřní i venkovní použití.
Spotřeba: cca 1 l/20 m2
Balení: 1 l

 

Bodenseife

Popis: Čisticí a ošetřující prostředek na podlahy. Čistí a ošetřuje v jednom pracovním kroku různé druhy podlahových ploch. Vnitřní i venkovní použití.
Spotřeba: 1 polévková lžíce/10 l vody
Balení: 1 l

 

Zementschleier-Entferner

Popis: Odstraňovač cementového povlaku. Pro odstraňování zbytků cementu, malty, obtížně odstranitelných vápenných usazenin a nečistot, přísad vystoupených na povrch a korozních produktů. Vnitřní i venkovní použití.
Spotřeba: 1 l/cca 10-15 m2
Balení: 1; 2,5 l

 

Fugenfrisch

Popis: Obnovovač spár – bílý. Přípravek pro změnu barvy spár vyplněných cementovými spárovacími hmotami. Vhodný pro vnitřní použití.
Spotřeba: cca 250 ml/15 m2
Balení: 250 ml

 

Marmor und Granit-farbvertiefer

Popis: Zvýrazňovač barevné struktury mramoru a přírodního kamene. Ošetřené plochy jsou lépe chráněny proti vnějším vlivům a snadněji se udržují. Vnitřní i venkovní použití.
Spotřeba: cca 1 l/5-10 m2
Balení: 1 l

 

Marmor un Granit-reiniger

Popis: Základní čistič na mramor. Jemný, alkalický čisticí přípravek bez obsahu kyselin k odstraňování zbytků oleje, tuků, vosků a čisticích prostředků, sazí, skvrn po gumě a asfaltu. Vnitřní i venkovní použití.
Spotřeba: cca 1 l/5-20 m2
Balení: 1 l

 

Öl-und fettentferner

Popis: Odstraňovač vosku, olejů a asfaltu. Univerzální, silně čistící přípravek pro odstraňování povlaků z oleje a maziv, vosku, glazur, skvrn od sazí, gumy a asfaltu atd. Vnitřní i venkovní použití.
Spotřeba: cca 1 l / 5-20 m2
Balení: 1 l

 

Marmorpolitur

Popis: Leštěnka na mramor. Neobsahuje rozpouštědla, bez zápachu, pro ošetření mramoru, solnohoferského vápence, travertinu, žuly, umělého kamene. Zvýrazňuje barvu a strukturu, dodává lesku. Pouze vnitřní použití.
Spotřeba: cca 1 l/15-20 m2
Balení: 1 l

 

Moos und Algenfrei

Popis: Odstraňovač mechu a řas. Bez obsahu kyselin a chlóru odstraňuje mech, řasy, houby s dlouhodobým účinkem. Pro čištění teras, cest, schodišť, zdí, střech i náhrobků. Vnitřní i venkovní použití.
Spotřeba: cca 1 l/40 m2
Balení: 1 l

 

Schimelvernichter

Popis: Odstraňovač plísní. Dezinfekční přípravek pro důkladné odstranění plísní, hub, mechu a řas. Určený pro ošetřování zdiva, přírodního a umělého kamene, dřeva, plastu, silikonových spárovacích hmot a cementu. Vnitřní i venkovní použití.
Spotřeba: cca 500 ml/5 m2
Balení: 500ml

 

Steinreiniger

Popis: Čistič kamene. Vysoce aktivní čisticí prostředek pro odstraňování zbytků betonu a malty, přísad vystoupených na povrch, vápenných usazenin a usazenin korozních produktů a především pro čištění silně znečištěných zahradních zdí a dlaždic chodníku.
Spotřeba: cca 1 l/10-15 m2
Balení: 1 l

 

Steinsiegel

Popis: Glazura na kámen („mokrý vzhled“), usnadňuje ošetření přírodního a umělého kamene, mramoru, břidlice, teraca, atd. Vnitřní i venkovní použití.
Spotřeba: 1 l/cca 5-10 m2
Balení: 1, 5 l

 

Klinkeröll

Popis: Odstraňovač vosků , olejů a asfaltů. Pro ošetření kabřincového obkladu apod.
Vydatnost: cca 5-10 m2/l
Balení: 1 l

 

Balkon-und Terrassen-imprägnierung

Popis: Impregnace na balkony a terasy. Pro vytvoření vodoodpudivé impregnace na savých plochách z obkladaček, kamene a betonu. Zajišťuje nepropustnost balkonů a teras proti dešťové vodě.
Spotřeba: 200-300 ml/1 m2
Balení: 1 l

Více informací naleznete na stránkách výrobce:
www.knauf.cz