Vyhledávání

Produkty

Cementotřískové desky Cetris a Betonyp

Cementotřísková deska CETRIS je kvalitní deskový materiál mimořádných vlastností určená pro podlahové systémy, půdní vestavby, střešní nadstavby, odvětrané fasády, protipožární aplikace, podhledy, stěny a příčky, zahradní doplňky. Cementotřískové desky CETRIS  nachází uplatnění v montovaných stavbách všeho druhu, jsou ideální pro technologie suché výstavby, stavby v náročných klimatických podmínkách a všude tam, kde se mohou plně projevit další příznivé vlastnosti tohoto stavebního materiálu.

CETRIS® BASIC

Deska kalibrovaná broušením o rozměru 1250 x 625 mm určená pro technologie suché podlahy. Kalibrace snižuje tloušťkovou toleranci na +/- 0,3 mm. Desky jsou dodávány v tloušťkách 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 mm a na přání zákazníka i v jiných tloušťkách. Desky jsou po obvodě opatřeny perem a drážkou a jsou určeny ke kladení na nosníky nebo k renovaci starých podlah.

CETRIS® PD

Deska o rozměru 1250 x 625 mm (včetně pera) určená pro technologie suché podlahy. Desky dodáváme v tloušťkách 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 mm a na přání zákazníka i v jiných tloušťkách. Desky jsou po obvodě opatřeny perem a drážkou a jsou určeny ke kladení na nosníky nebo k renovaci starých podlah.

CETRIS® PLUS

Deska tl. 8 - 32 mm s hladkým povrchem. Po dohodě lze dodat i desky tloušťky 34, 36, 38 a 40 mm. Na obou stranách a všech hranách je nanesen základní nátěr bílé barvy. Nátěr se aplikuje jako jednovrstvý nebo dvouvrstvý. Základní rozměr desky je 3350 x 1250 mm. Poskytované služby jsou stejné jako u desek CETRIS®  BASIC. Základní nátěr zlepšuje přilnavost mezi deskou a finální povrchovou úpravou, snižuje nasákavost desky a spotřebu finální nátěrové hmoty.

CETRIS® FINISH

Deska tl. 10 - 32 mm s hladkým povrchem opatřená základním nátěrem a finální barvou v barevných odstínech dle vzorkovnice RAL, NCS. Po dohodě lze dodat i desky tloušťky 34, 36, 38 a 40 mm. Základní rozměr desky je 3350 x 1250 mm. Poskytované služby jsou stejné jako u desek CETRIS® BASIC. Desky CETRIS® FINISH se používají především jako fasádní obkladové desky v exteriérech.

CETRIS® PROFIL

Deska tl. 10 nebo 12 mm, jejíž povrch tvoří reliéf imitující strukturu dřeva nebo břidlice. Základní rozměr desky je 3350 x 1250 mm. Poskytované služby jsou stejné jako u desek CETRIS® BASIC. Pro svůj dekorativní vzhled se desky CETRIS® PROFIL používají především jako fasádní obkladové desky v exteriérech i interiérech. 

CETRIS® PROFIL PLUS

Deska tl. 10 nebo 12 mm, jejíž povrch tvoří reliéf imitující strukturu dřeva nebo břidlice. Na obou stranách a na všech hranách je nanesen základní nátěr bílé barvy, který zlepšuje přilnavost mezi deskou a finální povrchovou úpravou a snižuje spotřebu finální nátěrové hmoty. Základní rozměr desky je 3350 x 1250 mm. Poskytované služby jsou stejné jako u desek CETRIS® BASIC. Pro svůj dekorativní vzhled se desky CETRIS® PROFIL PLUS používají především jako fasádní obkladové desky v exteriérech i interiérech.

CETRIS® PROFIL FINISH

Deska tl. 10 nebo 12 mm, jejíž povrch tvoří reliéf imitující strukturu dřeva nebo břidlice. Deska je opatřena základním nátěrem a finální barvou v barevných odstínech dle vzorkovnice RAL, NCS. Základní rozměr desky je 3350 x 1250 mm. Poskytované služby jsou stejné jako u desek CETRIS® BASIC. Pro svůj dekorativní vzhled se desky CETRIS® PROFIL FINISH používají především jako fasádní obkladové desky v exteriérech i interiérech. 

CETRIS® AKUSTIC

Deska CETRIS® AKUSTIC je vyráběna s vyvrtanými pravidelnými otvory v základním typu desky CETRIS® BASIC. Mimo stávajících vysokých mechanických parametrů je dosaženo i zlepšení akustických vlastností. Jestliže plná – základní deska CETRIS® vyniká především vysokou hodnotou vzduchové neprůzvučnosti, vrtaná deska slouží jako pohltivý akustický obklad. Ve srovnání s jinými akustickými materiály je zajištěna i vysoká odolnost proti proražení a odolnost vůči vlhkosti – to vše při zachování vysoké třídy reakce na oheň (A2 -s1,d0). Použití je především do sportovních zařízení, prostor s proměnlivou teplotou a vlhkostí.

CETRIS® DOLOMIT NEW

Deska CETRIS® DOLOMIT NEW tl. 12 mm je opatřená posypem mramorové drtě různých zrnitostí v barvách dle vzorníku. Desky se dodávají v základním formátu 1250x3350 mm. Používají se v exteriérech především pro odvětrávané fasády na kovové nebo dřevěné nosné konstrukci. Lze je použít i pro části staveb jako jsou např. sokly, vikýře, podbití střech, atiky apod.

CETRIS® PLANK HOBBY

Deska CETRIS® PLANK HOBBY je určená jako obkladový prvek pro odvětrané fasády v překládaném systému (PLANK). Každé balení desek CETRIS® PLANK HOBBY obsahuje 6 ks desek CETRIS® BASIC o rozměru 1250 x 240 mm a 24 ks vrutů. Vše je zabaleno ve strečové fólii.

 Ke stažení: Certfikáty a prohlášení o shodě

  Cementořískové desky BETONYP jsou vynikající konstrukční materiál, který se vyznačuje jedinečnou odolností proti vlhkosti, vodě, nehořlavostí, ekologickou a hygienickou nezávadností. BETONYP neobsahuje formaldehyd ani azbest, funkci pojidla zde plní cement. Základní vlastností cementotřískových desek je, že deska prakticky nebobtná v tloušťce, proto je předurčena do vlhkého prostředí. Nehrozí při tom rozlupčení hran. Výrobek se změnou vlhkosti a teploty má tzv. lineární roztažnost.

Podlahové dílce BETONYP

Podlahové dílce BETONYP SORTIMENT jsou vyráběny v rozměrech  625 X 1250 mm, ( 0,78 m2 ) v tloušťkách 16 - 24 mm. Po obvodě jsou opatřeny perem a drážkou. Udávané rozměry jsou včetně pera. Spodní strany Podlahové dílce BETONYP SORTIMENT jsou označeny kvůli zajištění rovné lícové plochy

 

Více informací naleznete na stránkách výrobců www.cetris.cz, www.betonyp.cz